جوانان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان خلاقیت را سرمایه و به خویش تکیه کرده اند

دکتر سید مهدی ابطحی گفت؛

جوانان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان خلاقیت را سرمایه و به خویش تکیه کرده اند

به گزارش خبرگزاری علم و فناوری از اصفهان، دوازدهمین جشن پایان دوره مراکز رشد و تقدیر از واحدهای فناور برتر شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان برگزار شد،  در این مراسم دکتر سید مهدی ابطحی، گفت: جوانان در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان همه دارایی خود را وثیقه کرده و به جای آنکه حق خود را از کشور مطالبه کنند، خلاقیت را سرمایه و به خویش تکیه کرده اند.

سید مهدی ابطحی، رئیس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، با اشاره به این که امروز در خدمت بزرگی هستیم که عمر شریف خود را در عرصه علمی فناوری و در عرصه اجرایی وقف خدمت موثر به مردم کرده است، اظهار داشت: آقای دکتر رضایی استاندار محترم، ناخوشی‌هایی که یک مدیر تحمل می‌کند را می‌دانم.

وی افزود: اگر از چالش‌های بزرگ استان احساس ناخوشایندی پیدا کردید، اگر کاستی‌های مدیریتی استان شما را دلزده کرد، اگر تجمع‌های هر از چندگاهی در جلو استانداری. اگر احساس توسعه نامتوازن در جغرافیای استان، عدم توازن در بودجه کشور، کندی پاسخگویی سیستم اداری در استان، ناهماهنگی بین اجزای دولت، تخصیص های نقد نشده سازمان مدیریت توسط خزانه، بی‌مسئولیتی همکاران، دوباره‌کاری‌ها، اسراف‌ها، بی‌توجهی در مصرف بودجه در ادارات، طرح های غیر متناسب با نیازهای مردم، شما را خسته کرد، می‌توانید قدری به جوانانی فکر کنید که با کمترین توقع، خلاقیت خود را سرمایه کرده‌اند.

رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، تاکید کرد: جوانانی در شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان هستند که تمام دارایی خانواده خود را وثیقه کرده و به جای آنکه حق خود را از کشور مطالبه کنند به خویش تکیه کرده اند.

ابطحی ادامه داد: جوانانی که هرچه به دست آورده اند را صرف توسعه فضای کسب و کار و دانش خود می کنند، با سادگی زندگی کرده اند و دوستان خود را به اشتغال آورده اند، رابطه ارباب و رعیتی ادارات بیمه و مالیات و غیره را دیده اند و دم نزدند.

رییس شهرک علمی تحقیقاتی اصفهان، گفت: به اینها فکر کنید و غم آن همه کاستی را از یاد ببرید و به شکرانه نشاطی که از یاد این جوانان پیدا می‌کنید به تمام مدیران استانی تکلیف کنید که این جوانان را درک کنند، حمایت کنند و مشکلات آنان را بفهمند.

وی تاکید کرد: به نیک اندیشان عرصه اقتصادی یادآور شوید که مشارکت در طرح‌های این جوانان خیر دنیا و آخرت را دارد، به اتاق بازرگانی متذکر شوید که در توسعه صادرات آنها یاور باشند و به ادارات اقتصاد و دارایی و کار و امور اجتماعی یادآور شوید که عالی ترین شکل حرکت دولت حمایت از آنان است.

ابطحی بیان کرد: مدیرانی که این جوانان را باور دارند و حمایت می‌کنند را تشویق کنید و چهره استان را چهره ای نوین و درخشان سازید.

بسیج علمی 

بسیج علمی اصفهان

61 نمایش ها
برچسب :
sazman

پست الکترونیکی این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نظر شما

از پر شدن تمامی موارد الزامی ستاره‌دار (*) اطمینان حاصل کنید. کد HTML مجاز نیست.

  • ایران - اصفهان - خیابان کمال اسماعیل - کوچه شهید حسینی(4) - ساختمان نیکان
  • 32220835 - 031
  • 32220835 - 031
  • این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

تصاویر خبری سازمان

ارسال پیام به سازمان

  ایمیل ارسال نشد.   ایمیل شما ارسال شد.
Captcha
Top
ما از کوکی ها برای بهبود وب سایت استفاده میکنیم. سیاست کوکی.من از کوکی ها در سایت استفاده می کنم. قبول کردن